ARCHITEKTURA:

W zakresie naszych usług znajduje się projektowanie domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, budynków handlowych, usługowych, biurowych, obiektów konferencyjno – szkoleniowych oraz hoteli. W ramach współpracy zapewniamy pomoc przy wszystkich formalnościach związanych z daną inwestycją. Gwarantujemy kompleksowe i rzetelne opracowanie dokumentacji projektowej, począwszy od kreatywnej koncepcji poprzez wysokiej jakości wizualizacje, szczegółowe projekty wykonawcze, a kończąc na nadzorze autorskim.

WNĘTRZA KOMERCYJNE:

Oferujemy kompleksową usługę tworzenia wizerunku firmy. Poprzez połączenie projektowania wnętrz i identyfikacji wizualnej, pomagamy wykreować spójny obraz marki. W naszej ofercie znajduje się budowa tożsamości firm nowo powstających, a także tych już działających na rynku. W ramach współpracy zapewniamy wsparcie na wszystkich etapach inwestycji, począwszy od kreatywnej koncepcji aranżacji przestrzeni, poprzez wysokiej jakości wizualizacje, szczegółowe projekty wykonawcze, wsparcie przy wyborze materiałów i wyposażenia, kończąc na nadzorze autorskim i wielobranżowym.

WNĘTRZA PRYWATNE:

Realizujemy projekty wnętrz mieszań, domów jednorodzinnych i loftów. Współpracę rozpoczynamy od ustalenia wymagań i potrzeb klienta oraz budżetu przeznaczonego na realizację projektu. Na tej podstawie przygotowujemy koncepcję układu funkcjonalnego wnętrza, fotorealistyczne wizualizacje i szczegółowy projekt wykonawczy. Na dalszych etapach współpracy zapewniamy wsparcie przy wyborze materiałów i wyposażenia, nadzór autorski nad realizacją projektu oraz nadzór i koordynację prac ekip budowlanych. Współpracujemy z zaufanymi firmami remontowymi, stolarzami oraz dostawcami materiałów wykończeniowych.

USŁUGI PROJEKTOWE W ZAKRESIE:

- Budownictwa mieszkaniowego jednorodzinnego,
- Budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego,
- Budownictwa przemysłowego,
- Projektów indywidualnych koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych ,
- Adaptacji projektów typowych,
- Rozbudowy i przebudowy budynków istniejących,
- Inwentaryzacji architektoniczno - budowlanch,
- Ekspertyz technicznch obiektów,
- Projektów instalacji sanitarnych, elektrycznych i teletechnicznych,
- Projektów sieci i przyłączy.
- Aranżacji wnętrz,
- Tworzenia modeli 3d oraz wizualizacji,
- I inne...

BIURO ARCHITEKTONICZNE ŚWIADCZY RÓWNIEŻ USŁUGI W ZAKRESIE:

- Opracowania i kompletowania dokumentów związanych z uzyskaniem decyzji o warunkach zabudowy,
- Opracowania wniosków o wydanie decyzji środowiskowych,
- Opracowania kosztorysów,
- Opracowania przedmiaru robót,
- Opracowania specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych,
- Opracowania świadectw energetycznych.
- BIURO PROWADZI SPRZEDAŻ PROJEKTÓW GOTOWYCH W BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH.

Zapraszam do współpracy.